Eesti Haiglate Liidu sügiskonverents „TERVISHOIU TERVIS 3“

7.-8.septembril 2016 Pärnus, Estonia Resort ja Spa Hotellis

Kolmapäev, 7. september

Sissejuhatus – Urmas Sule

I sessioon – Sotsiaalministeerium

• Tervishoiu rahastamise pikem vaade – tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski
  • Tervishoid ja tervis – terviseala asekantsler Maris Jesse
  • E-Tervise strateegia rakenduskava hetkeseis – digitaalvõimekuse arendamise osakonna juhataja Imbi Kivi-Sild
  • Haiglavõrgu arengukava ja esmatasandi tervisekeskuste projektide hetkeseis – tervishoiuvõrgu juht Heli Paluste

II sessioon – Haigekassa

• EHK tellimuse ja eelarve keskpikk perspektiiv (2017-2020) – juhatuse esimees Tanel Ross
  • Kollektiivleppe mõjudest EHK eelarvele – juhatuse liige Mari Mathiesen

III sessioon – Ümarlaud „Kas uus kollektiivlepe on võimalik?“

moderaator – prof. Raul-Allan Kiivet

osalejad – Andres Kork, Urmas Sule, Tanel Ross, Jevgeni Ossinovski või Maris Jesse, Henn Pärn (riikliku lepitaja kt)

Neljapäev, 8. september

V sessioon – Korruptsiooniriskist ja selle maandamisest tervishoius – Keskkriminaalpolitsei eriasjade uurija Vardo Schneider